Ανακοινώσεις

41 Οι κίνδυνοι της καθιέρωσης της υποχρεωτικής φοίτησης των παιδιών ηλικίας τεσσάρων χρόνων Sunday, 25 February 2018 26851
42 Επείγουσα Ενημέρωση - Την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου οι Παιδικοί Σταθμοί Όλης της Χώρας Κλειστοί Friday, 23 February 2018 24853
43 Αίτηση έκδοσης τιμολογίου για την συμμετοχή στο Διεθνές Συνέδριο 2018 Thursday, 22 February 2018 3349
44 Όλοι και όλες στην κινητοποίηση της ΠΟΕ ΟΤΑ και της ΚΕΔΕ την Τρίτη 20/2/2018 ώρα 10:00 στο Υπουργείο Εσωτερικών Πλ. Κλαυθμώνος Friday, 16 February 2018 5218
45 Πρόγραμμα Διεθνούς Συνεδρίου Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης 2018 Wednesday, 14 February 2018 8130
46 Καταγγελία ΠΟΕ-ΟΤΑ για την προσπάθεια υποβάθμισης Παιδαγωγών και Παιδικών Σταθμών Monday, 12 February 2018 4125
47 Διαμαρτυρία προς τον Υπουργό Παιδείας Tuesday, 06 February 2018 4782
48 Ανακοίνωση για την μεταφορά των Συνέδρων Thursday, 01 February 2018 2983
49 Η παθογένεια των συντεχνιών απέναντι σε μεταρρυθμιστικές, προοδευτικές και θεσμικές τομές προς όφελος των παιδιών και της κοινωνίας Thursday, 25 January 2018 3318
50 Αποτελέσματα της προκήρυξης ενδιαφέροντος για εισήγηση στο Διεθνές Συνέδριο του ΠΑΣΥΒΝ Wednesday, 24 January 2018 3160

Who's Online

We have 51 guests online

Membership Application

Are you an early childhood educator?
Become a member now!!!

ΠΑ.ΣΥ.ΒΝ Social

ΠΑΣΥΒΝ FacebookΠΑΣΥΒΝ TwitterΠΑΣΥΒΝ YouTube