Ανακοινώσεις

21 Πρόγραμμα 15ου Πανελλήνιου Επιστημονικού Συνεδρίου Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης 2019 Wednesday, 20 March 2019 5298
22 Αιτήσεις έκδοσης τιμολογίου & χορήγησης εκπαιδευτικής άδειας Συνέδριο 2019 Tuesday, 19 March 2019 2888
23 Εγκύκλιος ΥΠΕΣ:Δεν προσλαμβάνονται πλέον Νηπιαγωγοί στους Παιδικούς Σταθμούς Friday, 08 March 2019 10875
24 Ανακοίνωση για την μεταφορά των Συνέδρων 2019 Monday, 18 February 2019 3300
25 Δελτίο Τύπου: Επιστημονική Ημερίδα με θέμα: «Προάγοντας την έμφυλη ισότητα στην Προσχολική Αγωγή-Παιδαγωγικά Προγράμματα σε πλαίσιο Παιδικών Σταθμών» Tuesday, 12 February 2019 2510
26 Πρόγραμμα Επιστημονικής Ημερίδας Wednesday, 06 February 2019 3610
27 Πρόσκληση ενδιαφέροντος σε συναδέλφους για εισήγηση στο 15ο Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης του ΠΑΣΥΒΝ Tuesday, 29 January 2019 2944
28 Ενημέρωση: Όλος ο Κλάδος έχει έκπτωση 10% σε Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) Wednesday, 23 January 2019 3134
29 Επιστημονική Ημερίδα: Προάγοντας την έμφυλη ισότητα στην Προσχολική Αγωγή - Παιδαγωγικά προγράμματα σε πλαίσιο Παιδικών Σταθμών Wednesday, 16 January 2019 5942
30 15ο Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Monday, 17 December 2018 15163

Who's Online

We have 29 guests online

Membership Application

Are you an early childhood educator?
Become a member now!!!

ΠΑ.ΣΥ.ΒΝ Social

ΠΑΣΥΒΝ FacebookΠΑΣΥΒΝ TwitterΠΑΣΥΒΝ YouTube