Ανακοινώσεις

1 Δελτίο Τύπου: Επιστημονική Ημερίδα με θέμα: «Προάγοντας την έμφυλη ισότητα στην Προσχολική Αγωγή-Παιδαγωγικά Προγράμματα σε πλαίσιο Παιδικών Σταθμών» Tuesday, 12 February 2019 389
2 Πρόγραμμα Επιστημονικής Ημερίδας Wednesday, 06 February 2019 1420
3 Πρόσκληση ενδιαφέροντος σε συναδέλφους για εισήγηση στο 15ο Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης του ΠΑΣΥΒΝ Tuesday, 29 January 2019 942
4 Ενημέρωση: Όλος ο Κλάδος έχει έκπτωση 10% σε Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) Wednesday, 23 January 2019 1405
5 Επιστημονική Ημερίδα: Προάγοντας την έμφυλη ισότητα στην Προσχολική Αγωγή - Παιδαγωγικά προγράμματα σε πλαίσιο Παιδικών Σταθμών Wednesday, 16 January 2019 4039
6 15ο Πανελλήνιο Επιστημονικό Συνέδριο Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης Monday, 17 December 2018 8934
7 Ο ΠΑΣΥΒΝ στον αγώνα για την ισοτιμία των πτυχίων Monday, 26 November 2018 1670
8 Συνάντηση του ΠΑ.ΣΥ.ΒΝ. με την Γενική Γραμματέα Ισότητας Φύλων κα Φωτεινή Κούβελα Tuesday, 20 November 2018 583
9 Δελτίο Τύπου - Συνάντηση με την Υφυπουργό Εσωτερικών για θέματα Ισότητας κ. Μαρίνα Χρυσοβελώνη Wednesday, 14 November 2018 741
10 Δελτίο Τύπου - Συνάντηση με τον Υπουργό Εσωτερικών κ. Αλέξη Χαρίτση Tuesday, 13 November 2018 1077

Who's Online

We have 34 guests online

Membership Application

Are you an early childhood educator?
Become a member now!!!

ΠΑ.ΣΥ.ΒΝ Social

ΠΑΣΥΒΝ FacebookΠΑΣΥΒΝ TwitterΠΑΣΥΒΝ YouTube